A A A

Poznaliśmy datę premiery nowych iPhone’ów

16 sierpnia 2019, 14:10
Apple zdradził, kiedy zaprezentuje nowe smartfony. Podobnie jak rok temu, datę ukryto w becie nowej wersji systemu iOS.
Poznaliśmy datę premiery nowych iPhone’ów

Apple zwykle zapowiada kolejne modele iPhone'ów w pierwszej połowie września. Przeciek, o którym wspomina serwis Ars Technica sugeruje, że w tym roku kolejne telefony producenta zobaczymy 10 września. Informacja pochodzi od testerów, którym firma udostępniła już wersję beta systemu iOS 13. Znaleźli oni w plikach systemowych obrazek nazwany „HoldForRelease".

Z pozoru grafika nie przedstawia nic szczególnego, ale istotną informacją wydaje się ikonka kalendarza wskazująca właśnie na 10 września. Rok temu przed premierą iPhone'ów XS oraz XR gigant z Cupertino też zaszył w wersji testowej iOS-a podobny obrazek, wskazujący na 12 września – datę prezentacji nowych urządzeń z jabłkiem w logo.

Na początku tygodnia pojawiły się też pierwsze przecieki dotyczące nazwy i parametrów nowych smartfonów.

fot. 123RF


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Rusza certyfikacja Wi-Fi 6
16 września 2019
Organizacja Wi-Fi Alliance rozpoczyna certyfikowanie urządzeń zgodnych ze standardem 802.11ax.Gracz ukarany więzieniem za swating
16 września 2019
Jeden z graczy Call of Duty zrewanżował się koledze za przegraną, nasyłając na niego oddział SWAT. "Dowcip" skończył się śmiercią...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto