A A A

Poznaliśmy następcę Galaxy Taba

14 lutego 2011, 10:40
Poznaliśmy następcę Galaxy Taba

Samsung Electronics zaprezentował dziś swój najnowszy tablet - Galaxy Tab 10.1.

Urządzenie to wyposażono w dwurdzeniowy procesor ARM Cortex 1GHz, ekran TFT o przekątnej 10,1 cala, pozwalający na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1280 na 800 pikseli, głośniki, aparat cyfrowy o rozdzielczości 8 megapikseli oraz kamerę internetową o rozdzielczości 2 megapikseli do prowadzenia wideokonferencji. Tablet działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 3.0. Ważną informacją jest, że urządzenie obsługuje technologię Flash.

Łączność tabletu ze światem zapewnia kilka rodzajów interfejsów. Z domową lub firmową siecią bezprzewodową można połączyć się przy pomocy wbudowanej karty sieciowej Wi-Fi, działającej we wszystkich dostępnych standardach – a/b/g/n. Do tabletu można też włożyć kartę SIM, zapewniając sobie łączność z sieciami komórkowymi wszystkich generacji, włącznie z HSPA+ (21 Mb/s). Połączenie z dodatkowymi akcesoriami odbywa się poprzez łącze Bluetooth 2.1+EDR.

Obecnie nie znamy szczegółów na temat ceny i daty premiery tego urządzenia.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto