A A A

Precyzyjna mysz Ozone Gaming NEON 3K

30 kwietnia 2016, 10:00
Producent Ozone Gaming stworzył nowe dzieło o nazwie NEON 3K. Jest to następca starszego NEON’a, który miał ponad dwa razy większe DPI.
Precyzyjna mysz Ozone Gaming NEON 3K

Laboratorium Ozone oraz partnerskie klany doszli do wniosku, że lepiej iść w stronę prostoty i precyzji, niż wymyślać dziwaczne kształty, które wygodnie by chyba tylko leżały w ręce niedopracowanego cyborga.

Ozone NEON 3K ma sensor optyczny Pixart 3320 o maksymalnej rozdzielczości 3500 DPI oraz kształt i wielkość dopasowaną do ręki większości graczy. Góra jest pokryta gumowym tworzywem, które ułatwia uchwyt, co jest szczególnie przydatne w graniu na niskich czułościach w szybkie strzelanki. Chodzi o sytuacje gdy musimy szybko uchwycić myszkę, bo skończyło się miejsce na podkładce po kilku obrotach o 180 stopni.

Ozone NEON 3K jest symetryczny, dzięki czemu mogą z niego korzystać zarówno osoby praworęczne jak i leworęczne. W środku znajdziemy wbudowaną pamięć 128 KB na profile i ustawienia, więc nawet jak pójdziemy do kolegi pograć na swojej myszce i pokazać kto tu rządzi, to nie musimy od nowa wszystkiego ustawiać w systemie. Wszystko po to, aby nam się grało jak w domu. Myszka ma sześć kolorów podświetlenia - czerwony, niebieski, zielony, błękitny, żółty i różowy.

Sugerowana cena detaliczna: 149 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności




Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto