A A A

Premiera IE9 już jutro rano

14 marca 2011, 10:04
Premiera IE9 już jutro rano

Osoby wyczekujące premiery Internet Explorera 9 powinny wstać wcześnie albo położyć się spać późno: debiut przeglądarki zaplanowano na 14 marca (poniedziałek) o godzinie 21.00 czasu pacyficznego. W Polsce będzie wówczas piąta nad ranem (15 marca).

Microsoft zamierza świętować wydanie browsera w Austin (stan Teksas) na festiwalu kulturalnym South by Southwest (SXSW). Pierwszą wersję poglądową przeglądarki koncern przedstawił niemal równo przed rokiem. W ostatecznym wydaniu nie należy spodziewać się nowości w stosunku do edycji Release Candidate z 10 lutego. Internet Explorer 9 będzie rozpowszechniany w postaci zwykłego instalatora albo jako automatyczna aktualizacja dla systemów Vista, Windows 7 i Windows Server 2008.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto