A A A

Premiera Xbox One opóźniona w 8 krajach

16 sierpnia 2013, 13:13
Premiera Xbox One opóźniona w 8 krajach

Problemów i zwrotów akcji związanych z premierom Xboxa One ciąg dalszy - sprzęt trafi w dniu premiery do 13 krajów. Nie 21 - jak początkowo planowano.

Xbox One nie pojawi się jesienią tego roku w krajach takich jak: Belgia, Dania, Holandia, Finlandia Norwegia, Rosja, Szwecja oraz Szwajcaria. Premiera nadal obejmuje następujące państwa: Australia, Austria, Brazylia, Niemcy, Kanada, Francja, a także Irlandia, Włochy, Meksyk, Hiszpania, Wielka Brytania Stany Zjednoczone i Nowa Zelandia.

Nadal, oczywiście, nie wiemy nic o premierze w Polsce. Wiadomo natomiast, że pomimo pierwotnych zapowiedzi - gry na Xboxa nie będą blokowane zależenie od regionu. A także nie będziemy musieli korzystać z sensora Kinect.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto