A A A

Premiera tabletu LG G Pad 8.0 4G

16 sierpnia 2014, 13:00
Firma LG Electronics (LG) wprowadza nową wersję G Pad 8.0 w wersji 4G w wersji LTE.
Premiera tabletu LG G Pad 8.0 4G

LG G Pad 8.0 4G wyposażono w funkcję synchronizacji, pozwalającą na bezproblemową wymianę danych z innymi urządzeniami wyposażonymi w system Android. Dzięki QPair 2.0 użytkownicy mogą, po połączeniu się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth, wygodnie odbierać połączenia, zarządzać powiadomieniami, a także wysyłać wiadomości bezpośrednio z tabletu.

Inne ważne funkcje LG G Pad 8.0 4G:

  • Touch & Shoot pozwoli szybko i sprawnie uchwycić niezapomniane chwile. Jedno dotknięcie ekranu G Pad automatycznie dobierze zaawansowane parametry zdjęcia i je wykona, oszczędzając czas potrzebny na samodzielne przygotowanie ujęcia.
  • Gesture Shot to łatwy sposób na udane „selfie". Wystarczy otworzyć i zacisnąć dłoń przed obiektywem, by - bez naciskania żadnego przycisku - już po trzech sekundach, otrzymać świetne zdjęcie.
  • Smart Keyboard czyni pisanie na 8-calowym ekranie równie prostym, jak na smartfonie. Smart Keyboard analizuje nasz styl pisania i intuicyjnie dobiera poprawne wyrazy, redukując ilość błędów nawet o 75%.
  • KnockCode to unikalna funkcja zabezpieczeń LG, która pozwala włączyć i odblokować urządzenie jednym płynnym ruchem. LG G Pad może być używany przez całą rodzinę - system pozwala spersonalizować wzór odblokowania nawet dla czterech użytkowników, co ogranicza konieczności dzielenia się osobistymi danymi.

G Pad 8.0 4G trafi do sklepów na kluczowych rynkach europejskich już w połowie sierpnia. W Polsce będzie dostępny na początku września. W pierwszej kolejności w ofercie Plus, a następnie u kolejnych operatorów.

W ciągu najbliższych kilku tygodni trafi także na rynki Ameryki Południowej i Środkowej, Azji oraz WNP.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto