A A A

Premiera tabletu Manta PowerTab MID05

15 marca 2012, 10:24
Premiera tabletu Manta PowerTab MID05

Firma Manta Multimedia wprowadziła dzisiaj na rynek nowy siedmiocalowy tablet PowerTab MID 05. Nowy tablet ma znaleźć zastosowanie w działaniach biznesowych i rozrywkowych.

Multimedialny tablet Manta PowerTab MID 05 jest wyposażony w procesor Boxchip A10 taktowany zegarem 1.2 GHz, akcelerację grafiki 3D oraz 512 MB pamięci RAM. Dzięki takiej konfiguracji jego wydajność jest ponad pięciokrotnie większa od tabletów MID 04. Wygodę pracy gwarantuje także system Android 2.3 z tysiącami aplikacji dostępnych w usłudze Google Market. Już teraz na PowerTab MID05 przygotowywana jest aktualizacja do systemu Android 4. Tablet zasila bateria o pojemności 4000 mAh.

Tablet posiada pięciopunktowy ekran pojemnościowy TFT o przekątnej siedmiu cali. Jak zapewnia producent, jego wysoko kontrastowość pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu nawet w ostrym świetle dziennym. Urządzenie powinni docenić także gracze, którzy uruchomią na tablecie nowe gry z trójwymiarową grafiką. Miłośnicy multimediów powinni zwrócić uwagę na dużą liczbę obsługiwanych formatów obrazów, muzyki i wideo. Wbudowane złącze USB umożliwiają podłączanie różnych urządzeń, takich jak pendrive’y czy modemy 3G, a czytnik kart microSD pozwala na zwiększenie wbudowanej pamięci. Dołączenie kabla HDMI do tabletu pozwala na wyświetlanie multimediów i dokumentów na monitorach i telewizorach.

Dostęp do Internetu w tablecie Manta PowerTab MID 05 jest możliwe poprzez WiFi 802.11b/g. Wbudowana kamera współpracuje z aplikacją Skype, która pozwala na prowadzenie wideokonferencji z ludźmi z całego świata.

Sugerowana cena tabletu Manta PowerTab MID 05 została ustalona na 499 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto