A A A

Prestigio PBHS3BK – nauszne słuchawki Bluetooth

18 maja 2015, 10:50
Marka Prestigio wprowadza do oferty nowy model nausznych słuchawek PBHS3BK zapewniający możliwość bezprzewodowego słuchania muzyki z urządzenia mobilnego oraz prowadzenie rozmów telefonicznych.
Prestigio PBHS3BK – nauszne słuchawki Bluetooth

Nowy model Prestigio PBHS3BK oferuje moc odsłuchu na poziomie 95dB oraz impedancję wynoszącą 32 omy, co oznacza że odpowiedniej głośności dostarczy im zarówno smartfonowy, jak i notebookowi odtwarzacz. Zasięg słuchawek to 10 metrów, oczywiście w technologii Bluetooth 4.0. Akcesorium może nieprzerwanie pracować przez ponad 22 godziny, a w trybie czuwania do 300 godzin (bateria 400mAh). Odpowiednio wytłumione, duże nauszniki zapewniają komfort i maksymalną izolację od zewnętrznych odgłosów. Warto także wspomnieć o wbudowanym mikrofonie, który może posłużyć do rozmów przez komunikatory typu Skype, jak i telefonicznych.

W zestawie znajdziemy także kabel, który można dołączyć do słuchawek, w razie gdyby użytkownik pracował stacjonarnie przy biurku. Akcesorium wykonano z dobrej jakości materiałów w kolorze czarnym.

Sugerowana cena detaliczna 179 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto