A A A

Prestigio Pen Flash Drive - długopis obdarzony niezwykłą pamięcią

30 września 2011, 08:37
Prestigio Pen Flash Drive - długopis obdarzony niezwykłą pamięcią

Prestigio, marka urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje Pen Flash Drive, pamięć USB ukrytą w stylowym długopisie.

Pen Flash Drive od Prestigio to jednocześnie pendrive i elegancki długopis. Flash Disk posiada pojemność od 4GB do aż 8GB. Urządzenie jest uniwersalne i współpracuje ze wszystkimi popularnymi, dostępnymi na rynku systemami operacyjnymi, takimi jak Windows, Linux czy Mac OS. Pendrive działa w oparciu o technologię plug-and-play, która umożliwia transfer danych, zwiększając efektywność pracy. Prędkość zapisu danych wynosi do 9.5 MB na sekundę, a szybkość odczytu aż do 21 MB/s. Oprócz tradycyjnych funkcji przenośnej pamięci, urządzenie prezentuje także ciekawy i praktyczny design. Pendrive Prestigio ukryty jest w eleganckim czarno-srebrnym długopisie z ręcznie plecionym wykończeniem.

Pen Flash Drive umożliwia bezpieczne przechowywanie i szybki dostęp do wszystkich ważnych plików, zdjęć czy multimediów. Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o nowoczesnych i wymagających użytkownikach ceniących praktyczność i elegancję.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościChrome walczy z natrętami
1 czerwca 2020
W najbliższej wersji przeglądarki Google'a pojawi się mechanizm zapobiegający nachalnym powiadomieniom.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto