A A A

Procesory graficzne NVIDIA GeForce 700M

2 kwietnia 2013, 13:53
Procesory graficzne NVIDIA GeForce 700M

Firma NVIDIA zaprezentowała dziś pięć nowych procesorów graficznych przeznaczonych do komputerów przenośnych. Każdy z nich został wyposażony w trzy technologie, które automatyczne zwiększają wydajność notebooka oraz jakość wyświetlanych efektów graficznych.

Każda z tych technologii pracuje w tle, bez ingerencji użytkownika, wydłużając czas pracy na akumulatorach, zwiększając wydajność graficzną komputera, a także poprawiając jakość efektów graficznych. Dzięki nim procesor graficzny notebooka zapewnia użytkownikowi możliwie najlepszą jakość pracy i wygodę obsługi. Opisywane technologie to:

• Nowa technologia NVIDIA GPU Boost 2.0, która inteligentnie dostosowuje prędkość zegara procesora graficznego w celu uzyskania jak najwyższej wydajności graficznej.

• Technologia NVIDIA Optimus, która włącza procesor graficzny, gdy jest on potrzebny i wyłącza go w sytuacjach, gdy jego moc jest zbędna, tym samym wydłużając czas pracy komputera na akumulatorach.

• Oprogramowanie GeForce Experience, które dostosowuje ustawienia gier w celu uzyskanie możliwie najlepszego połączenia wydajności i jakości graficznej dla notebooka użytkownika, a także dba o aktualność sterowników GeForce.

Wszystkie trzy z opisywanych technologii są dostępne w nowej serii mobilnych procesorów graficznych GeForce 700M, w tym GeForce GT 750M, GeForce GT 745M oraz GeForce GT 740M dostępnych w segmencie urządzeń wysokowydajnych, a także w układach GeForce GT 735M i GT 720M przeznaczonych dla komputerów klasy ekonomicznej.

Procesory graficzne NVIDIA GeForce 700M są dostępne w sprzedaży już od dzisiaj.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto