A A A

Produkty Verbatima na CeBIT 2009

20 lutego 2009, 12:33
Na tegorocznych targach CeBIT w Hanowerze Verbatim przedstawi nową kartę ExpressCard SSD w standardzie PCMCIA oraz dysk twardy z serii QUAD Interface o pojemności 1 TB. Podczas prezentacji zobaczyć będzie można również nową gamę nośników optycznych dla użytkowników profesjonalnych oraz pełną ofertę kart pamięci flash, napędów USB, akcesoriów i urządzeń peryferyjnych.
Produkty Verbatima na CeBIT 2009

Karta ExpressCard SSD zgodna ze standardem PCMCIA Express Card wyposażona jest w interfejs PCI, dzięki któremu osiąga do dziesięciu razy większe prędkości odczytu (120 MB/sek.) oraz sześć razy większe prędkości zapisu (45 MB/sek.) niż konwencjonalne pamięci USB. Energooszczędna pamięć pozwoli na mniejsze zużycie energii.

Nowe 3,5-calowe dyski z serii Quad Interface o pojemności 1 TB wykorzystują cztery popularne interfejsy: USB 2.0, FireWire 400 i 800 oraz eSATA II. Oferta nośników Verbatima powiększy się również o dysk twardy 3,5” GigaBit NAS o pojemności 1 TB oraz wielokrotnie nagradzany MediaStation Pro w nowych pojemnościach: 640 i 750 GB.

Na targach CeBIT zaprezentowane będą również nowe optyczne nośniki danych o różnych powierzchniach do profesjonalnego wykorzystania płyt CD, DVD i Blu-ray. Asortyment akcesoriów i urządzeń peryferyjnych wzbogaci nowy zestaw głośników 2.1 Multimedia Audio Bar, wykorzystujących technologię Bluetooth, głośniki i myszy do notebooków oraz nowe słuchawki i zestawy słuchawkowe.

Produkty Verbatima na CeBIT 2009

Źródło: Verbatim, informacja prasowa


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto