A A A

Produkty audio Kruger&Matz

2 grudnia 2011, 09:29
Produkty audio Kruger&Matz

Ofertę marki Kruger&Matz zasiliły nowe produkty audio przeznaczone zarówno dla miłośników skomplikowanych systemów jak i użytkowników ceniących proste rozwiązania.

Domowy system audio Kruger&Matz KM7788 to urządzenie mogące śmiało zastąpić wiele dotychczas używanych urządzeń np. wieżę HiFi, czy radio, a po podłączeniu do mnitora także odtwarzacz DVD. Produkt może zostać zamontowany na ścianie, jak też ustawiony na biurku lub innym dogodnym miejscu. Urządzenie posiada niebieski wyświetlacz LCD oraz dotykowy panel funkcyjny. System audio Kruger&Matz odtwarza filmy oraz muzykę w wielu formatach m.in. MP3, MP4 czy DIVX z płyt CD oraz DVD, a także innych nośników jak karta SD czy pamięci zewnętrznych. Może także służyć jako tradycyjne radio FM. Dodatkowo produkt posiada zegar z funkcją timer. KM7788 wyposażony jest m.in. w wyjścia: HDMI, optyczne, coaxial, S-Video, RCA Video, component Video, RCA Audio Stereo. W zestawie znajduje się pilot ułatwiający obsługę urządzenia. Sugerowana cena detaliczna: 500 zł.

System audio KM7089 wyposażony jest w panel przedni wykonany ze szczotkowanego aluminium z chromowanymi przyciskami. Jego design wzbogaca niebieski wyświetlacz LCD oraz wysuwana w górę obudowa czytnika CD. Zastosowana funkcja ID3 umożliwia wyświetlenie dodatkowych informacji o plikach audio np. numer i tytuł utworu oraz jego autora. Dodatkowo sprzęt posiada zegar z funkcją timer. System audio KM7089 to pozwala odtwarzać utwory zarówno z cyfrowego tunera AM/FM, jak też z płyt CD, kart SD i pamięci zewnętrznych, a także z zewnętrznego odtwarzacza podłączonego za pośrednictwem portu Aux-in. KM7089 czyta pliki w formacie MP3. System ten posiada dwa głośniki 18W. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Sugerowana cena detaliczna: 350 zł.

Dla osób, które nie potrzebują skomplikowanych urządzeń by cieszyć się ulubionymi utworami z radia czy płyt CD, marka Kruger&Matz przygotowała radioodtwarzacz CD KM3901. Dzięki zintegrowanemu składanemu uchwytowi produkt ten można przenieść z jednego miejsca w inne. Dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości zasilania bateriami LR14, radioodtwarzacz CD KM3901 może także służyć w trakcie np. podróży. Urządzenie umożliwia odtwarzanie plików MP3 z płyt CD oraz kart SD i pamięci zewnętrznych. KM3901 wyposażony jest w duży niebieski wyświetlacz LCD oraz sześć zapewniających doskonałą jakość dźwięku pełnozakresowch głośników. Sugerowana cena detaliczna: 180 zł.

Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta.

System audio KM7089

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto