A A A

Profesjonalne monitory Acer

1 grudnia 2009, 13:45
Profesjonalne monitory Acer
text" rows="30" cols="100" onKeyUp="count_textbox_chars('id_text', 'id_text_znaki')" onKeyDown="count_textbox_chars('id_text', 'id_text_znaki');">
Firma Acer wprowadziła do swojej oferty dwa nowe monitory LCD - B243H i B233HU. Urządzenia zaprojektowano z myślą o intensywnym, codziennym użytkowaniu np. w zastosowaniach biurowych.

Monitory pozwalają na regulację wysokości i nachylenia oraz na obracanie ekranu w poziomie (ekran daje się odchylać o 15 stopni do góry i 5 stopni w dół, może być obracany o 35 stopni w prawo lub lewo, natomiast zakres regulacji wysokości wynosi 110 mm). Model B243H jest też wyposażony w funkcję obracania ekranu o 900 w pionie.

Nowe monitory są dostępne w dwóch wersjach o przekątnych 24 oraz 23 cali. Oba modele mają panoramiczny format 16:9 i charakteryzują się dynamicznym współczynnikiem kontrastu 80 000:1, który jest optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management. Urządzenia wyposażono w bogaty zestaw interfejsów: analogowe wejście VGA, interfejs DVI z obsługą protokołu HDCP, interfejs HDMI i porty USB.

Cena monitora B233HU wynosi 939 zł brutto, natomiast modelu B243H - 929 zł brutto.PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto