A A A

Profesjonalne monitory Acer

1 grudnia 2009, 13:45
Profesjonalne monitory Acer
text" rows="30" cols="100" onKeyUp="count_textbox_chars('id_text', 'id_text_znaki')" onKeyDown="count_textbox_chars('id_text', 'id_text_znaki');">
Firma Acer wprowadziła do swojej oferty dwa nowe monitory LCD - B243H i B233HU. Urządzenia zaprojektowano z myślą o intensywnym, codziennym użytkowaniu np. w zastosowaniach biurowych.

Monitory pozwalają na regulację wysokości i nachylenia oraz na obracanie ekranu w poziomie (ekran daje się odchylać o 15 stopni do góry i 5 stopni w dół, może być obracany o 35 stopni w prawo lub lewo, natomiast zakres regulacji wysokości wynosi 110 mm). Model B243H jest też wyposażony w funkcję obracania ekranu o 900 w pionie.

Nowe monitory są dostępne w dwóch wersjach o przekątnych 24 oraz 23 cali. Oba modele mają panoramiczny format 16:9 i charakteryzują się dynamicznym współczynnikiem kontrastu 80 000:1, który jest optymalizowany przez funkcję Acer Adaptive Contrast Management. Urządzenia wyposażono w bogaty zestaw interfejsów: analogowe wejście VGA, interfejs DVI z obsługą protokołu HDCP, interfejs HDMI i porty USB.

Cena monitora B233HU wynosi 939 zł brutto, natomiast modelu B243H - 929 zł brutto.PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto