A A A

Profesjonalne skanery dokumentowe Kodak

27 kwietnia 2016, 07:20
Wszystkie miejsca, w których obsługiwani są klienci, są projektowane pod kątem komfortowej i sprawnej pracy. Dlatego zastosowanie mają tu rozwiązania, które istotnie wpływają na szybką i bezproblemową obsługę. Takie są nowe kompaktowe skanery Kodak Alaris i1190 oraz i1190E.
Profesjonalne skanery dokumentowe Kodak

Skanery Kodak Alaris: modele i1190 oraz i1190E pracują cicho i nie zakłócają atmosfery spotkania z klientem czy pracy w biurze. Mają niewielkie wymiary, dzięki czemu zmieszczą się wraz z innymi potrzebnymi przedmiotami i urządzeniami na przestrzeni każdego biurka. Kolorowy wyświetlacz LCD, przyciski funkcyjne i zastosowane oprogramowanie automatyzują proces skanowania, a w przypadku modelu i1190E zastosowano wbudowany mikroprocesor minimalizujący pracę komputera nad zeskanowanym dokumentem.

Oba modele przetwarzają dokumenty z prędkością do 40 stron na minutę, dzienna wydajność wynosi 5000 stron. W sytuacji skanowania wsadu dokumentów pomocny jest automatyczny podajnik, który zmieści do 75 kartek. Nowe skanery Kodak wyposażono w bezpłatne oprogramowanie OCR obsługujące j. polski (doc, xls, rtf, pdf), silnik kodów kreskowych pozwalający na separację dokumentów oraz rozpoznanie wartości kodu, a także funkcję ochrony arkuszy przez zgnieceniem. Model i1190E posiada dodatkowo sprzętowe wsparcie dla technologii Perfect Page, która koryguje niedoskonałości, jakie mogą pojawić się na cyfrowym dokumencie.

Dostępność, gwarancja, cena

Kodak Alaris i1190 oraz i 1190E są dostępne w Veracomp oraz u partnerów handlowych współpracujących z dystrybutorem. Gwarancja wynosi 36 miesięcy (AUR - wymiana urządzenia w przypadku awarii elektroniki na sprawne do 4 dni roboczych).

Cena SRP netto:

- Kodak i 1190: 720 euro

- Kodak i1190E: 810 euro


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto