A A A

Programator cyfrowy Brennenstuhl

23 grudnia 2011, 09:05
Programator cyfrowy Brennenstuhl

W ofercie Hama Polska pojawił się programator czasowy, który nie zapomina gasić światła w pomieszczeniach domowych, gospodarczych czy firmowych.

Włączniki czasowe mogą pomóc śpiochom we wstawaniu w ciemne, zimowe poranki. Pełnią wtedy rolę nieco podobną do symulatorów świtu, a więc urządzeń, które rozświetlają sypialnię o określonej porze, żeby ułatwić pobudkę. Kolejna funkcja niemieckiego programatora nazywa się „Random”. Jej zadaniem jest ochrona domu, gdy nikogo nie ma w środku. Po jej włączeniu światło automatycznie gaśnie i zapala się imitując obecność domowników.

Urządzenie pracuje w trybie tygodniowym i daje się programować według 20 różnych kombinacji. Użytkownik może na przykład nastawić sterownik w taki sposób, żeby światło przed domem zapalało się każdego dnia o godz. 16:00 i gasło o 7 rano. W każdej chwili można oczywiście ręcznie sterować włącznikiem, przerywając ustawiony program. Programator jest zasilany bezpośrednio z sieci, a w razie potrzeby korzysta z wewnętrznego akumulatora. Dzięki temu zapamiętuje dane nawet, gdy nastąpi awaria prądu.

Do programatora Brennenstuhl Primera Line DT można podłączyć urządzenia o napięciu do 3680 W. Produkt został wyposażony w zabezpieczenia przed dziećmi. Jego wymiary to: 125 x 65 x 45 mm.

Sprzęt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna programatora wynosi 54,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto