A A A

Programy NBC za darmo

21 września 2007, 13:33
Programy NBC za darmo

Od przyszłego roku amerykańska stacja telewizyjna NBC będzie udostępniać część swoich audycji za darmo w internecie. Programy dostępne w serwisie internetowym stacji będzie można pobrać na dysk, ale obejrzeć tylko za pomocą specjalnie przygotowanej przez NBC aplikacji (działać ma tylko pod Windows). Jak twierdzą przedstawiciele stacji, takie obostrzenie jest konieczne, ponieważ warunkiem darmowego udostępniania audycji jest dołączenie do nich reklam. Sygnowana logo NBC aplikacja uniemożliwi użytkownikom przewijanie reklam.

Audycje będzie można oglądać tylko przez tydzień od momentu ich pobrania. Na antenie NBC są emitowane takie programy, jak serial "Heroes" czy program rozrywkowy "The Tonight Show With Jay Leno".

Źródło: NBC


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto