A A A

Projektor Acer K130

7 maja 2012, 11:02
Projektor Acer K130

Firma Acer prezentuje poręczny projektor K130, który jest na tyle lekki i kompaktowy, że podczas projekcji można trzymać go w dłoni.

Producent zapewnia, że projektor Acer K130 doskonale nadaje się dla osób, które dużo podróżują i potrzebują łatwego do przenoszenia, lekkiego urządzania, ponieważ waży mniej niż pół kilograma i ma wymiary 140 x 116 x 41 mm, porównywalne z połową kartki A4. W celu zapewnienia łatwej obsługi, panel sterowania został wbudowany powierzchnię obudowy. Jednocześnie, jak na swoje niewielkie wymiary, projektor ma zapewniać wyjątkowo wysoką jakość obrazu.

Jasność 300 lumenów ANSI w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 10000:1, zapewnianym przez technologię Dynamic Black, pozwala na uzyskanie obrazu o dużej ostrości i żywych barwach. Dzięki podstawowej rozdzielczości WXGA 1280 x 800 pikseli, oraz obsłudze sygnału Full HD 1920 x 1080, projektor wyświetla wyraźny obraz i umożliwia odtwarzanie multimediów o dużej rozdzielczości. Projektor K130 jest też cichy: poziom hałasu podczas pracy w trybie Eco wynosi tylko 29 dBA.

Projektor K130 jest wyposażony zarówno w porty USB i HDMI, pozwalające na łatwe podłączanie do urządzeń cyfrowych, jak i czytnik kart SD. Ponadto, projektor umożliwia wyświetlanie multimediów oraz plików aplikacji biurowych bezpośrednio z karty SD lub pamięci USB, dzięki czemu można prowadzić projekcje bez użycia notebooka, czy odtwarzacza wideo. Dzięki technologii DLP 3D ready projektor pozwala na oglądanie 3-wymiarowego obrazu przy użyciu okularów DLP 3D. Opcjonalny adapter USB-WiFi umożliwia natomiast bezprzewodowe przesyłanie obrazu ze smartfona lub tabletu z łączem WiFi i aplikacjami Mobishow oraz Equiview.

Projektor K130 obsługuje także w przyjazną dla środowiska funkcję zarządzania energią Acer EcoProjection. Umożliwia ona korzystanie z trybu ExtremeECO z zaawansowanym sterowaniem lampą i pozwalającego na zmniejszenie poboru mocy nawet o 70%. Funkcja Acer EcoProjection współpracuje też z programem Acer ePower Management służącym do konfigurowania ustawień oszczędzania energii.

Cena projektora wynosi 2 219 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPoważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...

Apka udająca alkomat
25 lutego 2020
Nie zmierzy poziomu alkoholu we krwi, ale spróbuje oszacować jego ilość w naszym ciele.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto