A A A

Projektor VPL-VW320ES wyświetli obraz 4K HDR

29 kwietnia 2016, 10:00
Wkrótce po wydaniu pierwszych płyt Blu-ray 4K Ultra HD z filmami Sony Pictures Home Entertainment firma Sony informuje, że projektor do kina domowego VPL-VW320ES zostanie wzbogacony o możliwość wyświetlania obrazu 4K HDR.
Projektor VPL-VW320ES wyświetli obraz 4K HDR

Aktualizacja potwierdza zaangażowanie firmy Sony w rozwój technologii HDR i dążenie do zapewnienia najwyższej jakości obrazu ze wszystkich produktów do kina domowego. Dzięki niej model VPL-VW320ES będzie trzecim - po VPL-VW5000ES i VPL-VW520ES - projektorem Sony do kina domowego z obecnej oferty, który zapewnia obsługę formatu 4K HDR.

Kinomani oglądający kontrastowy obraz HDR z projektora VPL-VW320ES zyskają obecnie pełnię wrażeń wizualnych. Technologia HDR umożliwia najwierniejsze oddanie rzeczywistości, jaką oglądamy na co dzień na własne oczy. Zapewnia lepsze szczegóły, mocniejszy kontrast, bardziej nasycone kolory, większą intensywność świateł i głębszą czerń. Obraz 4K HDR tworzy niedostępne wcześniej możliwości oglądania, zwłaszcza że ilość szczegółów przy rozdzielczości 4K jest czterokrotnie większa niż w standardzie HD.

Firma Sony opracowała ponadto nowy, zunifikowany protokół sterowania gamą swoich projektorów, który ułatwia integrację różnych modeli w obrębie jednej instalacji.

Bezpłatna aktualizacja wewnętrznego oprogramowania zostanie udostępniona aktualnym i nowym klientom w końcu maja. Będzie ją można pobrać tutaj.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto