A A A

Projektor do telefonów komórkowych Optoma Pico

12 listopada 2008, 16:19
Projektor do telefonów komórkowych Optoma Pico

Oglądanie filmów na ekranie telefonu komórkowego lub przenośnego odtwarzacza MP4 może uprzyjemnić dłuższą podróż, ale jest niewygodne, gdy widzów jest więcej niż jeden. W takich sytuacjach może się przydać miniprojektor Optoma.

Urządzenie waży zaledwie 115 gramów i ma kieszonkowe rozmiary – 5x10,3x15 cm. Za pomocą wbudowanej lampy LED może wyświetlać obraz o maksymalnej przekątnej obrazu 60 cali (1,5 m) i kontraście 1000:1. Do urządzeń takich jak smartfon, odtwarzacz MP4, PDA, kamera cyfrowa czy cyfrowy aparat fotograficzny projektor podłączany jest przez wejście minijack transmitujące sygnał AV – composite video i stereo. W niektórych przypadkach, aby wysłać sygnał do projektora, potrzebna może być przejściówka obsługująca ten standard.

Urządzenie zasilane jest z akumulatora litowo-jonowego, który wystarcza na 2 godziny ciągłej pracy. Żywotność użytej lampy LED producent określa na 20 tys. godzin.
Optoma Pico ma gwarancję 36 miesięcy, w tym 12 miesięcy na lampę. Sugerowana cena detaliczna wynosi około 1370 zł.

Źródło: Optoma


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto