A A A

Projektor kina domowego Sharp - XV-Z30000

10 kwietnia 2012, 13:04
Projektor kina domowego Sharp - XV-Z30000

W kwietniu do oferty projektorów Sharp w Polsce trafia nowy model XV-Z30000. Jest to projektor kina domowego 3D Ready high-definition DLP.

Model XV-Z30000 wyświetlający obrazy 3D może pochwalić się współczynnikiem kontrastu 50 000:1 i mocą 1600 ANSI lumenów. 6-segmentowe koło kolorów o pięciokrotnej prędkości daje stabilny obraz bez migotania i zapewnia perfekcyjne odwzorowywanie kolorów. Projektor XV-Z30000 posiada całą gamę opcji instalacyjnych oraz łatwy sposób regulacji soczewki centralnej i położenia obiektywu. Zastosowana technologia DLP oparta na lustrzanych komponentach pozwala na bardziej efektywne wykorzystywanie światła lampy poprzez jego precyzyjne kierowanie na ekran - tak przynajmniej twierdzi producent.

Projektor Sharp XV-Z30000 jako pierwszy na świecie projektor do kina domowego dysponuje: wyjątkowo dużym zakresem zoomu, funkcją "lens shift", funkcją pamięci ustawień, pełną korekcją geometryczną, wysokim kontrastem i wieloma systemami idealnego wyświetlania kolorów.

Cena: 19.900 zł (netto)


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto