A A A

Prolimatech Basic - nowa seria systemów chłodzenia

17 października 2013, 08:04
Prolimatech Basic - nowa seria systemów chłodzenia

Prolimatech wprowadza na rynek europejski nową serie chłodzenia do procesorów – modle 45, 48, 65, 68 oraz 81. Coolery są skierowane do klientów, którzy chcą wykorzystać zaawansowane technologie opatentowane przez producenta, ale nie wydając tak dużo pieniędzy.

Najmniejszy Basic 45 mimo niskiej ceny waży 288g i ma po dwie miedziane rurki cieplne o grubości 6mm wychodzące z prawej i lewej strony podstawy. Największy Basic 81 waży już 748g i ma po sześć miedzianych ciepłowodów wychodzących z każdej strony i do tego dwa oddzielne skrzydła w radiatorze. Wszystkie modele są zaopatrzone w ciche wentylatory typu PWM, które potrafią same regulować prędkość obrotową w zależności od temperatury systemu. W każdym zestawie znajdziemy także pastę termoprzewodzącą Prolimatecha, które są znane z efektywności w highendowych modelach oraz wszystkie elementy montażowe do najnowszych procesorów firmy AMD i Intel - w tym do serii Haswell na Socket 1150. Do modelu Prolimatech Basic 81 jest także załączona dodatkowa para zawiasów na drugi wentylator 120mm, co przy tak dużym radiatorze potrafi zdziałać prawdziwe cuda, szczególnie dla maniaków totalnej ciszy w komputerze, którzy lubią korzystać z kilku lub kilkunastu rdzeni.

Nowe modele będą dostępne na początku listopada w sklepach współpracujących z wyłącznym dystrybutorem marki Prolimatech na Europe - firmą Caseking.

Sugerowana cena detaliczna:

Prolimatech Basic 45 - 75zł brutto

Prolimatech Basic 48 - 85zł brutto

Prolimatech Basic 65 - 117zł brutto

Prolimatech Basic 68 - 129zł brutto

Prolimatech Basic 81 - 149zł brutto


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto