A A A

Promocja na dwie dobrze oceniane apki Androida

27 marca 2020, 12:05
Weather Forecast Pro i Equalizer FX Pro są dostępne za darmo w sklepie Google Play.
Promocja na dwie dobrze oceniane apki Androida

Dwie aplikacje ze sklepu Google Play, które mają wysokie noty użytkowników, są aktualnie na promocji – można je pobrać za darmo.

Equalizer FX Pro, aplikacja z kategorii „Muzyka i dźwięk", dotychczas kosztowała na Androida 9,19 zł, teraz można ją mieć bezpłatnie. Apka jest intuicyjna w obsłudze, a jej zadanie to poprawianie jakości dźwięku. Jest to po prostu korektor FX, wzmacniacz basów i głośności. Pozwala na dostosowanie wskaźników na dowolnym odtwarzaczu audio lub wideo, tak by zarówno w słuchawkach, jak i głośniku uzyskać jak najwyższą jakość dźwięku.

Equalizer można być używany także jako wzmacniacz głośności systemu smartfona. W korektorze jest wbudowanych 6 trybów głośności do wyboru, m.in. muzyczny, zewnętrzny i wyciszenia. W sklepie Google Play aplikacja ma ocenę 4,6.

Weather Forecast Pro to aplikacja z kategorii „Pogoda", jak sama jej nazwa wskazuje. Dotychczasowy koszt apki w sklepie Google Play wynosił 9,69 zł. W tej chwili można ją pobrać za darmo. W systemie dostępne są informacje obejmujące temperaturę, indeks UV, wilgotność powietrza, aktualną widoczność (z uwzględnieniem np. mgły i zachmurzenia), prędkość wiatru wraz z jego kierunkiem oraz dane o opadach i nasłonecznieniu. Wiele detali dotyczących pogody dostępnych jest w formie danych 24-godzinnych i tygodniowych. Do aplikacji można dodać 10 miast.

Interfejs Weather Forecast Pro jest przejrzysty i intuicyjny, jednak nie ma wsparcia dla języka polskiego. Ocena apki w sklepie Google Play to 4,6.

fot. Google Play


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto