A A A

Promocje w PC Formacie 4/2017

6 marca 2017, 08:50
W najnowszym numerze PC Formatu przygotowaliśmy szereg ciekawych promocji dla Czytelników.
Promocje w PC Formacie 4/2017

Jeżeli szukasz oryginalnego T-shirta, sprawdź ofertę OtherTees.com Tylko pamiętaj, że wiele prezentowanych tam wzorów to serie limitowane, sprzedawane przez 48 godzin. Nie odkładaj zakupów na później. W PC Formacie znajdziesz kod rabatowy obniżający cenę koszulki o 20 proc. Kod jest aktywny do 10 kwietnia. Szczegóły promocji w PC Formacie na stronie 14.

Słuchasz audiobooków? wypróbuj bogata ofertę serwisu audioteka.com W PC Formacie znajdziesz kod rabatowy uprawniający do zniżki 25 zł. Zniżka jest przeznaczona wyłącznie dla nowych użytkowników serwisu, ALE jeżeli nie jesteś nowym użytkownikiem i skorzystasz z tego kodu rabatowego, system zaproponuje ci inna promocję w ramach której uzyskasz 10 proc. rabatu na zakupy. Kod rabatowy jest aktywny do 10 kwietnia. Szczegóły promocji w magazynie na stronie 16.

Szukasz ciekawych kursów, które umożliwią poszerzenie wiedzy? Wypróbuj te dostępne w serwisie videopoint.pl. W PC Formacie 4/2017 znajdziesz dwa kody rabatowe do tego systemu. Jeden umożliwi uzyskanie 30 proc. rabatu na wybrany kurs. Drugi kod umożliwia pobranie gratisowego kursu Excela. Oba kody są aktywne do 7 kwietnia. Szczegółny promocji w magazynie na stronie 20.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto