A A A

Przeciek ujawnia szczegóły na temat MacBooka Air z procesorem M2

6 lipca 2021, 13:10
Znany jako źródło wiarygodnych przecieków deweloper iOS-a podał informacje na temat premier Apple’a.
Przeciek ujawnia szczegóły na temat MacBooka Air z procesorem M2

Premiery Apple'a

Dylandkt, regularnie publikujący na Twitterze (i często znajdujące potwierdzenie w faktach) przecieki dotyczące produktów Apple'a, podzielił się własnymi przewidywaniami na temat premiery MacBooków.

Wyczekiwany MacBook Pro z procesorem M1X powinien zostać oficjalnie ogłoszony we wrześniu, październiku lub listopadzie. Ukaże się on w dwóch wersjach, czternasto- i szesnastocalowej. Chip M1X będzie zbudowany podobnie do układu M1, cechować go będzie jednak wyższa częstotliwość taktowania CPU i zintegrowanego GPU (i tym samym większy pobór energii).

Według przecieków, w pierwszej połowie 2022 r. ukaże się również MacBook Air z procesorem M2 nowej generacji. Chip ma bazować na tej samej konstrukcji co procesor A15, przygotowywany do nadchodzącego iPhone'a 13.

 

Kolorowa rewolucja

MacBooka Air ma cechować szczególna kolorystyka, taka jak w przypadku nowego iMaca (co oznacza 7 możliwych wersji kolorystycznych do wyboru). O szczególnym wzornictwie nadchodzących MacBooków informowało już zresztą wiele źródeł przecieków, wskazując, że w ten sposób Apple dokona namacalnego rozgraniczenia między konsumencką i kolorową serią Air, a surową, przeznaczoną dla profesjonalistów serią Pro.

fot. Pixabay


Paweł Bartoszewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto