A A A

Przedni aparat w ekranie - pomysł Samsunga

22 października 2018, 15:10
Producenci smartfonów dążą do tego, aby ekrany zajmowały coraz większą powierzchnię, a takie elementy jak kamerka z przodu lub czytnik linii papilarnych
Przedni aparat w ekranie - pomysł Samsunga

Samsung pracuje nad technologią, która pozwoli producentowi na umieszczenie kamerki do selfie bezpośrednio za wyświetlaczem urządzenia - w ten sposób firma mogłaby stworzyć jeszcze mniejsze ramki otaczające wyświetlacz bez konieczności martwienia się o pozycję przedniego aparatu.

Innowacyjny patent miałby trafić do smartfonów jeszcze przed 2020 rokiem. Sam pomysł jest jednak trudniejszy do realizacji niż chociażby skaner linii papilarnych po ekranem, który staje się coraz popularniejszy.

 


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Morele.net ukarane za wyciek danych
19 września 2019
Popularny sklep będzie musiał zapłacić ogromną karę za uchybienia, które doprowadziły do wycieku danych 2,2 milionów klientów.


Facebook zaprezentował Portal TV
19 września 2019
Niewielkie urządzenie wyprodukowane przez koncern Zuckerberga ułatwia dostęp do usług streamingowych i pozwala przenieść wideorozmowy do salonu.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto