A A A

Przenośne głośniki Cygnett Blast

13 kwietnia 2012, 08:40
Przenośne głośniki Cygnett Blast

Marka Cygnett przedstawiła przenośne głośniki Blast, przystosowane do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych i stacjonarnych, pamięci USB oraz kart SD/MMC/MC.

Głośniki są kompatybilne z większością urządzeń magazynujących pliki muzyczne i mogą odtwarzać dźwięki ze smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych, odtwarzaczy mp3 czy sprzętów marki Apple. Cygnett Blast przystosowane są także do współpracy z przenośnymi pamięciami USB i kartami pamięci SD/MMC/MC. Dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w baterię, która pozwala na odtwarzanie muzyki przez ok. 1.5 godziny bez konieczności podłączania do prądu.

Do głośników dołączony jest także pilot, umożliwiający wygodne zarządzanie funkcjami, takimi jak głośność czy wybór utworów z listy. Producent zapewnia, że mocne basy oraz odtwarzanie w trybie stereo pozwalają cieszyć się czystym i pełnym brzmieniem wszystkich melodii. Głośniki zostały wykonane w stonowanej czerni, ożywionej kolorowymi elementami – w zależności od modelu – niebieskimi, zielonymi, różowymi, białymi lub żółtymi. Dla wygody użytkowników zostały także wyposażone w rączkę, która umożliwia łatwe i pewne przenoszenie.

Cena: 160PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto