A A A

Przenośne głośniki Cygnett Blast

13 kwietnia 2012, 08:40
Przenośne głośniki Cygnett Blast

Marka Cygnett przedstawiła przenośne głośniki Blast, przystosowane do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych i stacjonarnych, pamięci USB oraz kart SD/MMC/MC.

Głośniki są kompatybilne z większością urządzeń magazynujących pliki muzyczne i mogą odtwarzać dźwięki ze smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych, odtwarzaczy mp3 czy sprzętów marki Apple. Cygnett Blast przystosowane są także do współpracy z przenośnymi pamięciami USB i kartami pamięci SD/MMC/MC. Dodatkowo urządzenia zostały wyposażone w baterię, która pozwala na odtwarzanie muzyki przez ok. 1.5 godziny bez konieczności podłączania do prądu.

Do głośników dołączony jest także pilot, umożliwiający wygodne zarządzanie funkcjami, takimi jak głośność czy wybór utworów z listy. Producent zapewnia, że mocne basy oraz odtwarzanie w trybie stereo pozwalają cieszyć się czystym i pełnym brzmieniem wszystkich melodii. Głośniki zostały wykonane w stonowanej czerni, ożywionej kolorowymi elementami – w zależności od modelu – niebieskimi, zielonymi, różowymi, białymi lub żółtymi. Dla wygody użytkowników zostały także wyposażone w rączkę, która umożliwia łatwe i pewne przenoszenie.

Cena: 160PLN


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto