A A A

Przenośne minikolumny Oontz

23 stycznia 2014, 07:57
Przenośne minikolumny Oontz

Na polskim rynku pojawiły się przenośne minikolumny Oontz firmy Cambridge SoundWorks ze Stanów Zjednoczonych.

Przez swój kieszonkowy rozmiar i łatwość komunikacji za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth, OontZ może stanowić cenne uzupełnienie urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety, a dzięki wysokiej mocy może stać się również idealną domową bezprzewodową minikolumną.

Konstruktorzy umieścili wewnątrz OontZ dwa lekkie przetworniki, które oprócz wysokiej jakości dźwięku pozwalają wydobyć moc, porównywalną z tradycyjnymi zestawami biurkowymi. Producent zapewnia, że zaletami OontZa są dodatkowo : głęboki bas (dzięki wbudowanemu systemowi bassreflex), kompaktowy rozmiar oraz solidna jakość wykonania.

Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych, a dzięki niewielkiej masie można zabrać OontZ ze sobą wszędzie co powoduje, że z powodzeniem odnajduje się w roli zestawu głośnomówiącego. Mobilni użytkownicy oprócz niskiej wagi i kieszonkowych rozmiarów, docenią 10 godzinny czas pracy przy jednokrotnym ładowaniu baterii. Dodatkowo OontZ posiada wejście AUX IN, które pozwala podłączyć do minikolumny wszystkie urzadzenia nie posiadające modułu Bluetooth.

Cena – 199 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto