A A A

Przenośny akumulator Mophie Powerstation Hub

30 czerwca 2019, 09:00
Marka Mophie wprowadza na rynek przenośny akumulator typu hub, który umożliwia jednoczesne ładowanie nawet czterech urządzeń, zarówno przy użyciu kabli jak i bezprzewodowo.
Przenośny akumulator Mophie Powerstation Hub

Mophie Powerstation Hub wyposażony jest w dwa porty USB-A (port Quick Charge 3.0 15 W i port 5 W) oraz jeden port USB-C PD (18 W), który umożliwia ładowanie z największą możliwą prędkością. Poza tym urządzenie obsługuje standard ładowania bezprzewodowego Qi. Powleczona gumą powierzchnia urządzenia zapobiega ześlizgnięciu się telefonu podczas ładowania.

Atutem nowego rozwiązania Mophie jest jego kompaktowa konstrukcja o wymiarach (84 mm x 84 mm x 29,5 mm), dzięki czemu z łatwością mieści się do toreb lub bagażu. Do zestawu producent dołączył 5 typów wtyczek elektrycznych, które umożliwiają bezproblemowe ładowanie urządzenia w Europie, na Wyspach Brytyjskich, w Ameryce Północnej, w Chinach i Australii.

Mophie wykorzystuje zaawansowaną technologię bezprzewodową i akumulatorową do tworzenia bezpiecznych produktów, które zapewniają najszybsze możliwe prędkości ładowania. Każdy produkt z akumulatorem mophie jest testowany na trzech różnych etapach produkcji, aby zapewnić wysoką wydajność i jakość wykonania, a także niezawodne, długotrwałe działanie.

Mophie Powerstation Hub jest już dostępny na stronie producenta w sugerowanej cenie detalicznej około 430 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Steam w Chinach
22 sierpnia 2019
Valve uruchamia działalność w Chinach i rusza z platformą Steam w Państwie Środka.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto