A A A

Przenośny dysk DashDrive Durable HD650

18 grudnia 2013, 07:55
Przenośny dysk DashDrive Durable HD650

Producent ADATA Technology zapowiedział wprowadzenie na rynek dysku przenośnego DashDrive Durable HD650. Jest on zaprojektowany by tłumić uderzenia i tym samym chronić cenne dane zmagazynowane wewnątrz obudowy.

Obudowa HD650 jest wykonana z odpornego na zarysowania, akrylowego materiału i co najważniejsze, zawiera trzy warstwy materiału tłumiącego, co zapewnia najwyższą odporność na wstrząsy. Superszybki interfejs USB 3.0 doskonale wpisuje się w sportowy wygląd i dynamiczny design HD650. Błękitna dioda LED powiadamia o statusie zasilania i transferu.

DashDrive Durable HD650 będzie dostępny u wybranych dystrybutorów i w dobrych sklepach detalicznych w kolorach szkarłatno-czerwonym i czarnym. Sugerowana cena wersji o pojemności 500 gigabajtów to 55.99 EUR, a wersji o pojemności 1 terabajta - 74.99 EUR.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto