A A A

Przenośny głośnik Hykker Sound Max

18 lipca 2018, 07:10
Do sklepów Biedronka zawitał nowy głośnik marki Hykker. Przenośna kolumna o mocy 20W RMS ma kosztować około 222 zł.
Przenośny głośnik Hykker Sound Max

 

Kolumna ma głośnik niskotonowy o mocy 20W RMS (średnica 8 cali) oraz głośnik wysokotonowy (3 cale). Sprzęt ma sztywną obudowę typu scenicznego z podwójnym kanałem bass reflex. Osobna regulacja niskich i wysokich tonów, oraz mikrofonu (z efektem pogłosu) pozwala dostroić urządzenie do osobistych wymagań. Głośnik dodatkowo ma podświetlenie membrany w postaci kolorowych diod LED migających w takt muzyki.

Sound Max wyposażony jest w moduł Bluetooth 4.2 umożliwiający strumieniowanie muzyki bezprzewodowo ze smartfonów, laptopów i tabletów (zasięg do 10 m). Głośnik zapewnia również odtwarzanie własnych playlist z pamięci zewnętrznej USB i karty microSD. Posiada gniazdo mikrofonowe dające możliwość zmierzenia się ze znajomymi w muzycznym pojedynku karaoke oraz AUX, dzięki któremu można podłączyć inne dowolne urządzenie audio bez Bluetooth.

Użytkowanie głośnika Hykker Sound Max ułatwia wbudowany akumulator o pojemności 1800 mAh, pozwalający urządzeniu nawet do pięciu godzin pracy bez dodatkowego zasilania. A gdy trzeba zapewnić jeszcze dłuższą pracą - oprócz zasilacza sieciowego jest także możliwość podłączenia zasilania 12V.

Kolumna jest wykonana z twardego tworzywa, z metalową membraną ochronną na przednim panelu. Za pomocą wbudowanych kółek i teleskopowej, regulowanej rączki, przenoszenie i transport urządzenia są maksymalnie ułatwione. Do tego dochodzi obsługa zdalna za pomocą pilota dołączonego do zestawu.

Kolumna waży 3,35 kg i ma wysokość 43 cm.

Głośnik Sound Max marki Hykker (222 zł) dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka do 29 lipca br. lub do wyczerpania zapasów

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościFacebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto