A A A

Przenośny głośnik marki Hykker od poniedziałku w Biedronce

17 listopada 2017, 12:00
W najbliższy poniedziałek 20 listopada ofertę sklepów Biedronka wzbogaci bezprzewodowy głośnik Sound Storm marki Hykker. Urządzenie w czarnej wersji kolorystycznej będzie dostępne w wyjątkowej cenie 111 zł.
Przenośny głośnik marki Hykker od poniedziałku w Biedronce

Nowy produkt marki Hykker to przenośny boombox, który stylistyką nawiązuje do oldschoolowej mody. Jak zapewnia producent - jest on nieocenionym sprzętem do bezprzewodowego odtwarzania muzyki z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth - zarówno z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i laptopów, a także z zewnętrznych nośników pamięci. Jest to możliwe dzięki wbudowanym portom USB, AUX i na kartę microSD. W efekcie można odtwarzać ulubioną muzykę i osobiste, wcześniej przygotowane playlisty.

Przedni panel boomboxa w całości pokrywa maskownica głośników wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. To, co najbardziej istotne, skrywa się jednak we wnętrzu urządzenia, a są to dwa głośniki po 5 W zapewniające dźwięk dobrej jakości (dwie basowe pasywne membrany). W efekcie Sound Storm niczym nie ustępuje sprzętom wysokiej klasy.

Urządzenie posiada wejście na słuchawki oraz wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 2000 mAh, zapewniający nieprzerwaną pracę urządzenia aż do 5 godzin przy jednym ładowaniu. W konsekwencji z powodzeniem można korzystać z boomboxa poza domem, bez dbałości o kable i zasilanie.

Głośnik Sound Storm marki Hykker będzie dostępny od najbliższego poniedziałku 20 listopada do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 111 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto