A A A

Przenośny głośnik z PowerBankiem od firmy Lark

21 kwietnia 2016, 10:00
Firma Lark Europe poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego bezprzewodowego głośnika Lark FreeSound 5.0BT.
Przenośny głośnik z PowerBankiem od firmy Lark

Urządzenie utrzymane zostało w minimalistycznym designie, skrywa w sobie głośnik o mocy całkowitej 6W, oraz Li-ion akumulator o pojemności 2200mAh. Niewielkie wymiary i kompaktowa budowa sprawiają, że głośnik z łatwością zmieści się w plecaku, torbie czy kieszeni wiatrówki. Dzięki dodatkowo wbudowanej latarce LED stanie się z pewnością wartościowym urządzeniem podczas wypadu za miasto, wycieczki górskiej czy weekendu pod żaglami.

Technologia bezprzewodowa oraz funkcja PowerBank w które wyposażony jest FreeSound 5.0BT pozwala uniknąć konieczności zabierania ze sobą wielu kabli i ładowarek. Urządzenie łatwo i szybko można parować z dowolnymi nośnikami dźwięku takimi jak odtwarzacze MP3, smartfony czy tablety. Daje to możliwość odtwarzania naszej ulubionej muzyki zawsze tam gdzie mamy na to ochotę.

Podróżnicy w terenie często mierzą się z problemem rozładowanego telefonu, tabletu lub aparatu fotograficznego. FreeSound 5.0BT oprócz odtwarzania muzyki może być źródłem zapasowej energii dla tych wszystkich urządzeń. Dzięki uniwersalnemu złączu micro USB szybko naładujemy potrzebne akcesorium.

Kierowcy i wszystkie osoby które podczas rozmowy muszą mieć wolne ręce również będą zadowolone z najnowszego produktu Lark, daje on bowiem możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Głośnik umożliwia też odbieranie nadchodzących połączeń.

Akumulator o pojemności 2200mAh zapewnia do 6 godzin nieprzerwanej pracy. Dzięki portowi USB głośnik można ładować dowolnym urządzeniem takim jak laptop, konsola czy komputer PC.

Sugerowana cena detaliczna : 149 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto