A A A

Przenośny odtwarzacz DVD od francuskiego Muse

21 lipca 2010, 10:58
Przenośny odtwarzacz DVD od francuskiego Muse

Firma Muse zaprezentowała urządzenie M-748DP, przenośny odtwarzacz DVD z ekranem LCD o przekątnej 7”. Ma on sprawdzać się podczas długich podróży oraz wakacyjnego wypoczynku. Główne zalety urządzenia to obrotowy ekran oraz minimalistyczna obudowa.

Muse M-748DP odtwarza wszystkie popularne formaty, takie jak DVD, CD, Jpeg, mp3, a także Divx. Klawisze odpowiedzialne za uruchamianie poszczególnych funkcji rozmieszczone są symetrycznie po prawej stronie obudowy w sposób ułatwiający użytkowanie odtwarzacza. Znaczną część wierzchniej strony urządzenia zajmuje napęd optyczny umieszczony pod otwieranym panelem.

Muse M-748DP wyposażono w dużą ilość portów i złączy umożliwiających komunikację z innymi urządzeniami. Odtwarzacz posiada gniazdo USB, slot audio/video oraz czytnik kart microSD/MMC/MS. Pozwala ono również na podłączenie odtwarzacza mp3 i słuchawek. W czasie podróży samochodem odtwarzacz może korzystać z zasilania za pośrednictwem specjalnego adaptera podłączonego do gniazda zapalniczki. Wszystkimi funkcjami odtwarzacza można sterować przy pomocy pilota.


PC Format
Tagi: film, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Spotify na iOS-a w nowym wydaniu
28 lutego 2020
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.


Narasta spór rządu USA z Huawei
28 lutego 2020
Trwa konflikt na temat bezpieczeństwa cybernetycznego pomiędzy administracją rządu USA w firmą Huawei. Nie pomagają próby dyplomatycznego...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto