A A A

Przenośny odtwarzacz MP300 od Transcenda

18 października 2011, 12:27
Przenośny odtwarzacz MP300 od Transcenda

Firma Transcend wprowadza na rynek nowy model cyfrowego odtwarzacza muzycznego MP300.

MP300 oprócz odtwarzania najpopularniejszych formatów muzycznych, takich jak MP3, WAV i WMA, może posłużyć jako nośnik pamięci do przenoszenia zdjęć, dokumentów i innego typu danych.

Dzięki małej wadze wynoszącej zaledwie 15 gramów, MP300 nie sprawia dyskomfortu gdy jest używany w trakcie podróży czy uprawiania sportu. W kwestii obsługi producent postawił na prostotę, umieszczając z boku przycisk do przełączania trybów odtwarzania na losowy lub zgodnie z kolejnością na playliście.

MP300 został wyposażony w intuicyjne przyciski do odtwarzania oraz diodę LED informującą m.in. o statusie baterii czy transferu plików. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwala na 15 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu.

Urządzenie występuje w dwóch wersjach pojemnościowych: 4GB i 8GB. Sugerowane ceny detaliczne odtwarzacza MP300 wynoszą 115 PLN brutto za wersję 4GB oraz 138 PLN brutto za wersję 8GB.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto