A A A

Przepustka na Rok 3 Rainbow Six Siege już dostępna

13 grudnia 2017, 07:20
Dziś firma Ubisoft ogłosiła dostępność Przepustki na Rok 3 dla Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w cenie 29,99€.
Przepustka na Rok 3 Rainbow Six Siege już dostępna

Wraz z ciągłym zaangażowaniem Ubisoft Montreal w dostarczenie jakościowych treści oraz integrowanie członków rosnącej społeczności, tegoroczne członkostwo VIP premium będzie obejmować 7-dniowy wczesny dostęp do 8 nowych operatorów z Rosji, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Maroka (którzy będą udostępniani w ciągu całego roku) oraz inne korzyści VIP, w tym kredyty Rainbow Six, premie do rozgłosu, przedmioty do modyfikacji, zniżki w sklepie i wiele więcej.

Dodatkowo, dla osób które złożą zamówienie przed 5 marca 2018, dostępna będzie skórka na broń „Stal z Damaszku". Ponadto, w nagrodę za lojalność graczy, posiadacze Przepustki na Rok 2 po zakupie Przepustki na Rok 3 otrzymają dodatkowe 600 Kredytów R6.

Dostępny globalnie od 1 grudnia 2015, Tom Clancy's Rainbow Six Siege przekroczył ostatnio próg 25 milionów zarejestrowanych graczy. Gra jest aktualnie dostępna na Xbox One, PlayStation 4 i Windows PC.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...


Google stworzy własne procesory
15 lutego 2019
Google poszukuje inżynierów do projektu gChips – zatrudnione osoby mają zajmować się produkcją i projektowaniem autorskich układów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto