A A A

Przepustka na Rok 3 Rainbow Six Siege już dostępna

13 grudnia 2017, 07:20
Dziś firma Ubisoft ogłosiła dostępność Przepustki na Rok 3 dla Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w cenie 29,99€.
Przepustka na Rok 3 Rainbow Six Siege już dostępna

Wraz z ciągłym zaangażowaniem Ubisoft Montreal w dostarczenie jakościowych treści oraz integrowanie członków rosnącej społeczności, tegoroczne członkostwo VIP premium będzie obejmować 7-dniowy wczesny dostęp do 8 nowych operatorów z Rosji, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Maroka (którzy będą udostępniani w ciągu całego roku) oraz inne korzyści VIP, w tym kredyty Rainbow Six, premie do rozgłosu, przedmioty do modyfikacji, zniżki w sklepie i wiele więcej.

Dodatkowo, dla osób które złożą zamówienie przed 5 marca 2018, dostępna będzie skórka na broń „Stal z Damaszku". Ponadto, w nagrodę za lojalność graczy, posiadacze Przepustki na Rok 2 po zakupie Przepustki na Rok 3 otrzymają dodatkowe 600 Kredytów R6.

Dostępny globalnie od 1 grudnia 2015, Tom Clancy's Rainbow Six Siege przekroczył ostatnio próg 25 milionów zarejestrowanych graczy. Gra jest aktualnie dostępna na Xbox One, PlayStation 4 i Windows PC.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto