A A A

Przetestuj nawigacje na komórkę - za darmo

28 stycznia 2009, 12:32
NAVIGON rozpoczyna testy swojego programu MobileNavigator 7. Narzędzie jest dostępne za darmo dla każdego użytkownika przez okres 30 dni. Przez ten czas można korzystać z pełnowartościowej nawigacji z mapami całej Europy w swoim urządzeniu mobilnym.
Przetestuj nawigacje na komórkę - za darmo

Oprogramowanie działa na platformach Symbian lub Windows Mobile (kliknij właściwy odnośnik, aby pobrać program). Dzięki temu, że wszystkie mapy Europy można wgrać do urządzenia mobilnego, nie jest wymagane dodatkowe połączenie z internetem podczas korzystania z programu. MobileNavigator 7 łączy się z siecią tylko podczas uruchamiania, aby sprawdzić, ile dni zostało do końca okresu testowego, poznać aktualne informacje pogodowe, zarezerwować hotel lub dowiedzieć się, czy na trasie przejazdu nie ma utrudnień. Po upłynięciu okresu testowego aplikację będzie można kupić z poziomu telefonu, przez kartę zdrapkę (dostępna w sklepach z elektroniką) lub w sklepie internetowym. Cena wynosi 99 euro.

Do działania MobileNavigator 7 potrzebny jest wbudowany w urządzenie lub zewnętrzny odbiornik GPS. Dla wersji na platformę Windows Mobile wymagane jest 2 GB wolnej pamięci, dla Symbian S60 – 4 GB.

 

Źródło: Navigon, FKN


Paweł Bijata
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto