A A A

Przygotuj się na Delirium

4 października 2007, 15:41
Przygotuj się na Delirium

Portal Wirtualna Polska udostępnił na swoich stronach darmową grę online pod tytułem "Delirium".
Ta całkowicie polska produkcja łączy w sobie dwa klasyczne gatunki – strategię i RPG. Akcja "Delirium" dzieje się w niedalekiej przyszłości na planecie o znajomej nazwie Ziemia. Świat ten został ogarnięty przez agresywną rasę obcych, którzy poszukują tajemniczej substancji o nazwie delirium. Ludzie, którzy zetknęli się z tą substancją, przechodzą mutację, wskutek czego dysponują nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

Gracze, którzy preferują rozgrywkę RPG, mogą skoncentrować się na rozwoju własnej postaci. Dla wielbicieli strategii przygotowano natomiast rolę namiestników miast rozmieszczonych na powierzchni planety.
– Gracz sam zdecyduje, który aspekt gry jest dla niego najbardziej atrakcyjny. Jest to jedno z niewielu miejsc w sieci, w którym spotykają się gracze zainteresowani zarówno czystą strategią, jak i odgrywający postaci zgodnie z zasadami RPG – mówi Jarosław Jasiński, lider zespołu projektowego w firmie GammaNet.

Delirium

Poza samą rozgrywką "Delirium" oferuje graczom funkcję zakładania klanów, rankingi graczy, forum oraz czat.

Źródło: WP


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto