A A A

Przyklej sprzęt do deski rozdzielczej

9 listopada 2010, 11:49
Przyklej sprzęt do deski rozdzielczej

MODECOM wprowadza do swojej oferty LEP-R’a – podkładkę, dzięki której kierowcy będą mogli skoncentrować się na prowadzeniu pojazdu, zapominając o bezwładnie przemieszczających się podczas jazdy telefonach komórkowych, odtwarzaczach mp3, okularach, a także innych drobnych przedmiotach.

Podkładkę wystarczy umieścić na desce rozdzielczej i „przykleić” przedmiot, aby mieć pewność, że nawet w trakcie najbardziej dynamicznych manewrów nie „pofrunie” w najdalszy kąt samochodu. LEP-R został bowiem stworzony w specjalnym procesie produkcyjnym, dzięki któremu łączy właściwości silikonowego podłoża z silnym klejem, bez konieczności stosowania tego drugiego. Materiał podkładki jest wodoodporny i nie zmienia swych właściwości w szerokim zakresie temperatur. Produkt można wielokrotnie przyklejać, a zabrudzoną powierzchnię wystarczy przemyć letnią wodą, by odzyskała swoje „magiczne” właściwości. LEP-R dostępny jest w 3 kolorach: czarnym, szarym i przeźroczystym.

Sugerowana cena LEP-R to 24.90 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto