A A A

Pytania na Facebooku. Powtórka z rozrywki

25 marca 2011, 12:14
Pytania na Facebooku. Powtórka z rozrywki

W okolicach wakacji 2010 roku pisaliśmy o nowej funkcji na Facebooku: pytaniach. Zastanawialiście się, co się z nią stało? Okazuje się, że Zuckerberg o niej nie zapomniał. Właśnie trafiła on do testów.

Do publicznych testów wybrano losową grupę użytkowników. Pytania na Facebooku mają pozwolić na tworzenie ankiet i umieszczanie ich na tablicy. Dzięki temu będziemy mogli poznać opinie oraz preferencje naszych znajomych (wszystkich lub tylko wybranych). Tematyka ankiet będzie oczywiście dowolna. Użytkownicy Facebooka będą mogli również dodawać do nich komentarze.

Nie wiadomo kiedy funkcja będzie dostępna dla wszystkich. Można się spodziewać, że nastąpi to w przeciągu najbliższych miesięcy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Zmarł twórca „kopiuj-wklej"
20 lutego 2020
Larry Tesler, programista, który cały skomputeryzowany świat uratował przed koniecznością żmudnego przepisywania tekstów, odszedł w wieku...


HTC i kosmiczne gogle VR
20 lutego 2020
Koncern proponuje kilka modeli Vive Cosmos oraz abonament z grami i aplikacjami VR.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto