A A A

Pytania na Facebooku. Powtórka z rozrywki

25 marca 2011, 12:14
Pytania na Facebooku. Powtórka z rozrywki

W okolicach wakacji 2010 roku pisaliśmy o nowej funkcji na Facebooku: pytaniach. Zastanawialiście się, co się z nią stało? Okazuje się, że Zuckerberg o niej nie zapomniał. Właśnie trafiła on do testów.

Do publicznych testów wybrano losową grupę użytkowników. Pytania na Facebooku mają pozwolić na tworzenie ankiet i umieszczanie ich na tablicy. Dzięki temu będziemy mogli poznać opinie oraz preferencje naszych znajomych (wszystkich lub tylko wybranych). Tematyka ankiet będzie oczywiście dowolna. Użytkownicy Facebooka będą mogli również dodawać do nich komentarze.

Nie wiadomo kiedy funkcja będzie dostępna dla wszystkich. Można się spodziewać, że nastąpi to w przeciągu najbliższych miesięcy.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto