A A A

QUER - dedykowane akcesoria do laptopów

25 października 2013, 13:00
QUER - dedykowane akcesoria do laptopów

Zasilacz i bateria to jedne z ważniejszych elementów laptopa, które też z różnych przyczyn najczęściej ulegają zniszczeniu. Użytkownik staje wtedy przed dylematem czy zakupić drogie, ale oryginalne akcesoria czy zdecydować się na tańsze zamienniki. Wszelkie wątpliwości może rozwiać marka QUER ze swoją ofertą baterii i zasilaczy dedykowanych do konkretnych modeli laptopów.

Marka Quer ma w swojej ofercie zasilacze dedykowane do niemal wszystkich dostępnych na rynku laptopów różnych marek. Produkty te są bezpieczną i jednocześnie tańszą alternatywą dla droższych oryginalnych akcesoriów. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, potwierdzonym odpowiednimi certyfikatami niskim zużyciem energii oraz wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwprzepięciowe zmniejszające prawdopodobieństwo uszkodzenia notebooka. Zestaw składa się z kabla zasilającego oraz zasilacza z odpowiednim wtykiem. Sugerowane ceny detaliczne zasilaczy QUER wahają się w przedziale od 50 zł do 150 zł w zależności od modelu.

Elementem, który najczęściej ulega uszkodzeniu w zasilaczu jest wtyk lub kabel. W tym wypadku kupowanie nowego zasilacza jest nieuzasadnione. Dlatego właśnie QUER ma w ofercie także same wtyki z kablem do montażu, które pasują do konkretnych modeli zasilaczy. Dzięki temu użytkownicy nie muszą kupować nowego zasilacza, a jedynie wymienić uszkodzoną w oryginale część.

Nawet oryginalne baterie mają określoną żywotność. Dlatego prędzej czy później każdy użytkownik laptopa będzie zmuszony do jej wymiany. W ofercie dedykowanych zamienników QUER, niemal każdy użytkownik znajdzie baterię do swojego urządzenia. Produkty te charakteryzuje wysoka klasa ogniw, wydajność oraz bardzo dobra jakość wykonania.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto