A A A

Qualcomm i Microsoft rozpoczęli współpracę

14 września 2011, 08:46
Qualcomm i Microsoft rozpoczęli współpracę

Qualcomm Incorporated ogłosił dziś rozpoczęcie współpracy między firmami Qualcomm i Microsoft, dzięki której mobilne procesory nowej generacji z rodziny Snapdragon będą wykorzystywane w pierwszej generacji komputerów osobistych z Windows 8.

Oznacza to, że Qualcomm jest aktualnie jedynym dostawcą procesorów zarówno dla smartfonów, jak i dla komputerów obsługujących system Windows. Dodatkowo Gobi - rozwiązanie firmy Qualcomm do bezprzewodowego połączenia z internetem zapewni komputerom z Windows 8 połączenie z Internetem w 3G/4G, dzięki czemu korzystając z komputera użytkownik zawsze będzie miał możliwość korzystania z sieci.

Podczas konferencji BUILD Microsoft Corp przedstawił deweloperom wczesną wersję prototypowego komputera obsługującego Windows 8 wyposażonego w procesory Snapdragon i rozwiązanie Gobi.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto