A A A

ROCCAT Cross – wieloplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy

16 listopada 2016, 13:30
ROCCAT wprowadza na rynek nowe słuchawki dla graczy – Cross. Zestaw zastąpi sprzęt audio dedykowany wyłącznie pod jedną platformę.
ROCCAT Cross – wieloplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy

ROCCAT zapewnia, że słuchawki Cross oferują 50-milimetrowe, neodymowe, magnetyczne przetworniki, zapewniające brzmienie o studyjnej jakości. Zastosowanie w nausznikach pianki dostosowującej się do kształtu ucha ma zagwarantować maksymalny komfort użytkowania. Dzięki zaawansowanej technologii, Cross to nie tylko słuchawki do gry i komunikacji głosowej, ale także do oglądania filmów lub słuchania muzyki.

ROCCAT Cross to projekt o prostym, czarnym wyglądzie, który wychodzi naprzeciw wymaganiom nawet najbardziej drobiazgowych użytkowników. Dzięki swojej niewielkiej masie liczącej zaledwie 185 gram, są o ponad 70g lżejsze niż słuchawki tej samej klasy tworzone przez konkurencyjne firmy.

Słuchawki posiadają w zestawie dwa wymienne mikrofony - do gry na PC i konsolach oraz do zastosowań mobilnych. Każdy z tych mikrofonów jest wbudowany w osobny kabel, w którym zastosowano technologię uniemożliwiającą jego zaplątywanie. Oba przewody podłącza się do portu, który został umieszczony na dolnej części lewej słuchawki. W trakcie rozgrywki na urządzeniach stacjonarnych, producent zaleca korzystać z mikrofonu w formie wysięgnika będącego idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość komunikacji głosowej. Użytkownicy preferujący mobilne granie i słuchanie muzyki mogą skorzystać z drugiego, bardziej dyskretnego rozwiązania, znajdującego się bezpośrednio na kablu.

ROCCAT Cross pojawi się na rynku europejskim 8 grudnia, cena zestawu to 69,99 Euro.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto