A A A

RX-V2065 - najnowszy amplituner Yamahy

2 października 2009, 14:20
RX-V2065 - najnowszy amplituner Yamahy

Yamaha przedstawia swój najnowszy produkt – amplituner RX-V2065. Urządzenie to wyposażone zostało w 7 kanałowy dźwięk przestrzenny o łącznej maksymalnej, mocy 1.265W, dwa niezależne wyjścia na subwoofery (system 7.2), funkcję skalowania sygnału do 1080p, 5 wejść i 2 wyjścia HDMI, układ PLL z niskim jitterem, nowe, intuicyjne  menu GUI oraz funkcje sieciowe.

Zamontowane dekodery dźwięku HD: Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio w połączeniu z systemem Digital Top Art oraz trybem Pure Direct pozwalają na osiągnięcie czystego sygnału dźwiękowego a następnie na odtworzenie go z całą jego naturalnością, czystością i detalicznością - zapewnia producent.  Funkcje Silent Cinema, Virtual CINEMA DSP podwyższają jakość dźwięku także tego odtwarzanego na słuchawkach a Compressed Music Enhancer  sprawia, że muzyczne formaty skompresowane brzmią naprawdę dobrze.

Dźwięk uzupełniają zaawansowane funkcje obrazu w tym obsługa Deep Colour (30/36 bitów), x.v.Colour, odświeżanie 120Hz/24Hz oraz kompensacja Auto Lip-Sync. Mnogość funkcji nie wpływa negatywnie na poziom skomplikowania obsługi. Wręcz przeciwnie. Yamaha za pomocą sprawdzonych przycisków SCENE, szybkiemu i prostemu w obsłudze systemowi kalibracji głośników YPAO oraz ekranowemu menu GUI sprawia, że codzienne użytkowanie amplitunera RX-V2065 staje się lekkie, łatwe i przyjemne. 


Yamaha zadbała również o miłośników przenośnych urządzeń audio. RX-V2065 wyposażony został bowiem w gniazdo USB, jest kompatybilny z iPodem przez podłączenie opcjonalnej stacji dokującej YDS-11oraz zgodny  z Bluetooth (A2DP) za pośrednictwem opcjonalnej stacji dokującej Yamaha Bluetooth Wireless YBA-10. Tytuły piosenek po podłączeniu iPoda do RX-V2065 wyświetlane są na panelu przednim w języku angielskim i językach zachodnioeuropejskich. Dostęp do radia internetowego oraz zaawansowane funkcje sieciowe sprawiają, że amplituner ten staje się również urządzeniem multimedialnym.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto