A A A

RaceRoom RR1000 - poczuj się jak kierowca wyścigowy

8 listopada 2012, 12:37
RaceRoom RR1000 - poczuj się jak kierowca wyścigowy

MADtech.pl przedstawił RaceRoom GameSeat RR1000 HomeSimulator Basic Frame. Kokpit do symulatorów wyścigowych przygotowany przy współpracy z kierowcą rajdowym Klausem Wohlfarthem.

Głównym założycielem marki RaceRoom jest kierowca radowy Klaus Wohlfarth. Firma powstała w 2009 roku po tym, jak po Klaus po raz pierwszy miał przyjemność skorzystać z symulatora SimBin i dostrzegł w tym sporcie potencjał.

Producent przekonuje, że RR1000 zapewnia bardzo realne odczucia z wirtualnego wyścigu, przy zachowaniu 100% wygody.

Urządzenie jest łatwe w montażu, można je dopasować konkretnie pod potrzeby gracza. Rama i podstawa fotela zostały wykonane z mocnej stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Cała konstrukcja posiada mnóstwo elementów regulacyjnych, pozwalających na dopasowanie między innymi wysokości, kąta nachylenia, wysokości ustawienia monitora czy odległości pomiędzy stolikiem a fotelem, dzięki czemu staje się uniwersalna dla każdego użytkownika, niezależnie od wzrostu.

Co ciekawe, istnieje także możliwość złożenia RR1000 w całkiem kompaktowe rozmiary. Finalnie mieści się w kartonie 160,5 cm x 52 xm x 44 xm! Dzięki temu można bez większych kombinacji zapakować go do bagażnika i zabrać ze sobą, gdzie tylko chcesz.

RaceRoom RR1000 kompatybilna jest głównie z zestawami Logitech G25 oraz Logitech G27. W przypadku kierownic Thrustmaster oraz Fanatec należy zaopatrzyć się w odpowiednie adaptery.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 1490,00 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto