A A A

Rainbow Six Siege - Operacja Chimera dostępna na serwerze testowym

20 lutego 2018, 07:20
Operacja Chimera została oficjalnie wprowadzona na Serwer Testowy i będzie dostępna do 2 marca. Zainteresowani gracze mogą dołączyć wyłącznie na PC.
Rainbow Six Siege - Operacja Chimera dostępna na serwerze testowym

Serwer testowy to alternatywna wersja Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Umożliwia graczom sprawdzenie nadchodzących funkcji w grze, które trafią do głównej zawartości. Serwer nie gwarantuje jednak stałego doświadczenia płynącego z rozgrywki.

Operacja Chimera wprowadza dwójkę nowych operatorów - Liona i Finkę - członków elitarnej jednostki specjalizującej się w zagrożeniach chemicznych, biologicznych, radiologicznych i nuklearnych (CBRN). Dodatkowo Lion i Finka jako specjaliści ds. zagrożeń biologicznych reprezentują kolejno francuskie i rosyjskie jednostki antyterrorystyczne. Poza klasycznymi rozgrywkami wieloosobowymi w Rainbow Six Siege, nowi operatorzy wykorzystają swoje bronie i gadżety w Outbreak - nowym, trwającym cztery tygodnie wydarzeniu współpracy, które rozpocznie się 6 marca.

Ograniczone czasowo wydarzenie Outbreak będzie dostępne na Serwerze testowym okresowo, zaczynając od 20 lutego. Pozwoli to deweloperom na wprowadzenie stosownych poprawek i ulepszeń.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto