A A A

Rainbow Six Siege – darmowy weekend oraz testy Operacji White Noise

15 listopada 2017, 07:30
Firma Ubisoft zapowiedziała Darmowy Weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 16 do 19 listopada.
Rainbow Six Siege – darmowy weekend oraz testy Operacji White Noise

Ponadto, od 16 do 27 listopada grę będzie można nabyć ze zniżką wynoszącą nawet 50%. Gracze, którzy przetestują grę w trakcie Darmowego Weekend będą mogli wówczas zachować postęp z gry.

Najnowsza zawartość w ramach 4 Sezonu 2 Roku gry - Operacja White Noise - pojawi się na serwerach testowych (PC) 20 listopada. Operacja White Noise zwierać będzie nową mapę umiejscowioną w wieży obserwacyjnej w Seulu. Do White Noise dołączy także trójka nowych operatorów - 2 z 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz nowy operator z polskiej jednostki GROM.

Więcej informacji o Operacji White Noise pojawi się 19 listopada podczas finałów Pro Ligi. Zwiastun Darmowego Weekendu można zobaczyć poniżej :


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto