A A A

Ramka cyfrowa z budzikiem

22 grudnia 2008, 15:59
W ofercie firmy Genius pojawił się nowy model cyfrowej ramki oznaczonej symbolem DPF-701, którą wyposażono w 7-calowy ekran o rozdzielczości 480x234 piksele oraz funkcje kalendarza i budzika.
Ramka cyfrowa z budzikiem

Urządzenie pozwala wyświetlać zdjęcia JPEG z różnymi prędkościami pokazu slajdów (5 sek./ 10 sek./ 30 sek./ 1 min/ 1h/ 2h/ 3h/ 4h) oraz odtwarzać filmy wideo w formacie AVI. Dodatkowo ramka oferuje funkcje zegara czasu rzeczywistego, alarmu czy kalendarza, które na pewno okażą się pomocne podczas przeróżnych sytuacji dnia codziennego. Pliki mogą być dostarczane za pośrednictwem portu USB 2.0 zapewniającego szybką komunikację z komputerem lub na kartach pamięci SD, MMC, MS.

Ramka cyfrowa Genius DPF-701 została objęta 24-miesięczną gwarancją producenta, a zestaw z bezprzewodowym pilotem i instrukcją w języku polskim wyceniono na około 270 złotych.

Źródło: Genius, informacja prasowa


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto