A A A

Rayman dostępny na Nintendo Switch

14 września 2017, 13:30
Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Rayman Legends Definitive Edition jest już dostępna na Nintendo Switch w sugerowanej cenie detalicznej 39,99€.
Rayman dostępny na Nintendo Switch

Rayman, zdobywca tytułu platformówki roku oraz licznych nagród za osiągnięcia artystyczne i muzyczne, pojawi się na Nintendo Switch po raz pierwszy w historii, w grze Rayman Legends: Definitive Edition. Zawierać ona będzie rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy oraz unikatowy bezprzewodowy lokalny tryb dla wielu graczy - Kung Foot.

Rayman Legends: Definitive Edition podąża śladami Raymana i jego barwnych przyjaciół, którzy odkrywają tajemniczy namiot wypełniony urzekającymi obrazami. Gang musi biegać, skakać i walczyć torując sobie drogę po każdej z krain i odkrywając sekrety każdego legendarnego obrazu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Klawiatura Sharkoon MECH SGK3 RGB
18 listopada 2017
Niemiecki producent Sharkoon wypuszcza na nasz rynek nową wersję swojego najlepiej sprzedającego się mechanika. Mowa o klawiaturze gamingowej...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto