A A A

Rayman dostępny na Nintendo Switch

14 września 2017, 13:30
Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Rayman Legends Definitive Edition jest już dostępna na Nintendo Switch w sugerowanej cenie detalicznej 39,99€.
Rayman dostępny na Nintendo Switch

Rayman, zdobywca tytułu platformówki roku oraz licznych nagród za osiągnięcia artystyczne i muzyczne, pojawi się na Nintendo Switch po raz pierwszy w historii, w grze Rayman Legends: Definitive Edition. Zawierać ona będzie rozgrywkę dla maksymalnie czterech graczy oraz unikatowy bezprzewodowy lokalny tryb dla wielu graczy - Kung Foot.

Rayman Legends: Definitive Edition podąża śladami Raymana i jego barwnych przyjaciół, którzy odkrywają tajemniczy namiot wypełniony urzekającymi obrazami. Gang musi biegać, skakać i walczyć torując sobie drogę po każdej z krain i odkrywając sekrety każdego legendarnego obrazu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowe procesory Apple w produkcji
25 maja 2018
Tajwańskie fabryki TSMC ruszyły z produkcją układów Apple A12. Te trafią do najnowszych smartfonów firmy z Cupertino.

Aktualizacja oprogramowania SHIELD TV
25 maja 2018
Firma NVIDIA poinformowała, że rozpoczął się proces aktualizacji OTA wszystkich urządzeń SHIELD TV (SHIELD Experience Upgrade 7.0), które...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto