A A A

Razer – akcesoria dedykowane „World of Tanks”

28 marca 2014, 10:00
Firma Razer wspólnie z Wargaming, deweloperem i wydawcą gier free-to-play, ogłosiła nowa linię produktów peryferyjnych dedykowanych grze „World of Tanks”, na którą składa się myszka Razer DeathAdder oraz podkładka Razer Goliathus.
Razer – akcesoria dedykowane „World of Tanks”

Razer DeathAdder

Zaprezentowany w 2006 roku, Razer DeathAdder do dzisiaj pozostaje najlepiej sprzedającą się gamingową myszką, po którą chętnie sięgają niezliczeni eSportowcy na całym świecie. Nowy model World of Tanks Razer DeathAdder łączy niesamowitą moc i wydajność z wyjątkowym bitewnym designem.

Cena: €79.99

Razer Goliathus

Zaprojektowana, aby sprostać wszystkim wymaganiom profesjonalnych graczy na całym świecie, wyjątkowa podkładka World of Tanks Razer Goliathus jest teraz jeszcze lepsza i jeszcze mocniejsza dzięki specjalnym szwom zapobiegającym strzępieniu. Połączenie gładkiej powierzchni umożliwiającej szybkie prowadzenie myszki z wyjątkową precyzją, Razer Goliathus oferuje idealny balans i stanowi doskonałe uzupełnienie myszki, niezależnie od ustawień czułości i stylu gry.

Cena: €19.99

- Jesteśmy podekscytowani, mogąc oficjalnie wspierać jedną z najszybciej rozwijających się gier eSportowych przed nadchodzącymi Wielkimi Finałami „World of Tanks" w Warszawie. - powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

- Wargaming to deweloper cieszący się olbrzymim prestiżem, a wprowadzenie dedykowanych produktów podczas zbliżającej się imprezy to świetna wiadomość dla milionów graczy World of Tanks na całym świecie. - dodał.

Pierwsze 20,000 sztuk obu produktów będzie uzupełnione kodami gwarantującymi bonusy w World of Tanks, w tym na ekskluzywny Pz. Kpfw IV Hydraulic Tank, który będzie dostępny dla użytkowników Razer DeathAdder.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto