A A A

Razer Atheris - bezprzewodowa mysz do komputerów przenośnych

17 sierpnia 2017, 10:00
Marka Razer ogłosiła premierę Razer Atheris, najnowszej bezprzewodowej myszy przeznaczonej do notebooków, charakteryzującej się najdłuższym na świecie czasem pracy na baterii.
Razer Atheris - bezprzewodowa mysz do komputerów przenośnych

Zaprojektowana z myślą o mobilnej pracy i rozgrywkach nie pozostawiających cienia szans przeciwnikom, Razer Atheris zaoferuje do 350 godzin nieprzerwanej pracy na jednej parze baterii AA, zapewniając niezawodne działanie nie tylko podczas angażujących spotkań biznesowych, lecz także w ciągu intensywnych sesji gamingowych.

Razer Atheris jest wyposażona w bezprzewodowy system Adaptive Frequency Technology (ATF), zapewniający najwyższej jakości połączenie dla najbardziej niezawodnego i stabilnego przesyłu danych. System ATF udało się zaimplementować dzięki kompaktowemu transmiterowi USB, który można łatwo przechowywać w samej myszce, oraz łączności Bluetooth LE dla urządzeń nie posiadających portów USB.

Dzięki sensorowi optycznemu o czułości 7200 DPI Razer Atheris działa niezawodnie na wielu ekranach charakteryzujących się wysoką rozdzielczością, zapewniając przewagę w pracy i podczas rozgrywek. Razer Atheris nada się zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych, co jest możliwe poprzez zastosowanie kompaktowego i smukłego designu.

Cena :U.S. $49.99 / EU €59.99


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Modem 5G produkcji Intela
23 listopada 2017
Intel rozwija portfolio produktów bezprzewodowych sieci 5G. Do oferty wprowadzone zostaną Intel XMM 8000, pierwsza rodzina komercyjnych modemów...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto